Mensen die je
verder helpen

Bij Floris’Hand regelen we alles voor je hypotheek, verzekeringen en bankzaken. We luisteren, adviseren en vergelijken tientallen hypotheekverstrekkers en verzekeraars voor je. Handig, want dan hoef jij je geen zorgen te maken over de best mogelijke oplossing in jouw specifieke situatie. Ons advies kan je dan ook veel voordeel opleveren in je maandlasten.

Onafhankelijk adviesPersoonlijke aandachtVoor particulier en zakelijkTotale financiële dienstverlening

Jouw leven

Iedereen krijgt gedurende zijn of haar leven te maken met veranderingen die ook financiële gevolgen hebben. Jij dus ook. Deze (vaak emotionele) gebeurtenissen kunnen zowel positief als negatief zijn. Op deze pagina’s lees je meer over situaties en veranderingen waarbij wij je verder kunnen helpen.

Een huis kopen?

Bereken wat je maximaal kunt lenen.



Deze uitkomst is een indicatie. Er zijn tal van factoren die van invloed zijn op je hypotheekrente en voorwaarden. Wij vergelijken tientallen hypotheekverstrekkers voor je en helpen je graag verder met je hypotheek. Maak een afspraak voor een vrijblijvend en gratis adviesgesprek.

De bank voor de hele familie

Wij zijn Zelfstandig Adviseur van RegioBank, de persoonlijke bank bij jou in de buurt waar je zelf kiest hoe je je geldzaken regelt. Je vindt bij ons alle financiële diensten onder één dak. Voor een vraag of advies kun je bellen of gewoon even binnenlopen.

Overstappen lastig? Niet met de Overstapservice!
Heb je vragen? Neem contact op (je vindt hier ook onze openingstijden)

Mediation

Wanneer het in je relationele sfeer niet meer lukt om samen tot een oplossing te komen, bieden we je een neutrale begeleiding.

Onze adviseurs

Deze adviseurs helpen je verder met een helder en objectief advies, toegespitst op jouw situatie.

Arthur

Arthur Lapidaire

arthur@florishand.nl

financieel adviseur / MfN registermediator

Dianne

Dianne de Kort

dianne@florishand.nl

financieel adviseur / MfN registermediator / RFEA

René

René van Rijsewijk

rené@florishand.nl

financieel adviseur

Jan

Jan Jansen

jan@florishand.nl

adviseur verzekeringen MKB

Niels

Niels Gille

niels@florishand.nl

financieel adviseur

Marleen

Marleen van Beusichem

marleen@florishand.nl

financieel adviseur

Remon

Rémon Koenen

remon@florishand.nl

adviseur verzekeringen MKB

Sandy

Sandy Mentzel

sandy@florishand.nl

adviseur bankzaken

Cindy

Cindy van Es

cindy@florishand.nl

assistent verzekeringen en pensioenen

Vacature silhouet

Vacature

welkom@florishand.nl

Ben jij onze nieuwe adviseur bankzaken?

Vragen? Wij nemen contact met je op.