Ons team

Dit zijn onze betrokken, integere en deskundige mensen die je verder helpen.

Arthur

Arthur Lapidaire

arthur@florishand.nl

financieel adviseur / MfN registermediator

Dianne

Dianne de Kort

dianne@florishand.nl

financieel adviseur / MfN registermediator / RFEA

René

René van Rijsewijk

rene@florishand.nl

financieel adviseur

Jan

Jan Jansen

jan@florishand.nl

adviseur verzekeringen MKB

Niels

Niels Gille

niels@florishand.nl

financieel adviseur

Marleen

Marleen van Beusichem

marleen@florishand.nl

financieel adviseur

Remon

Rémon Koenen

remon@florishand.nl

adviseur verzekeringen MKB

Sandy

Sandy Mentzel

sandy@florishand.nl

adviseur bankzaken

Diana

Diana Janssens

diana@florishand.nl

assistent financieel adviseur

Hans

Hans van Dorst

hans@florishand.nl

assistent adviseur verzekeringen

Karin

Karin Verhulst

karin@florishand.nl

assistent financieel adviseur

Cindy

Cindy van Es

cindy@florishand.nl

assistent verzekeringen en pensioenen

Fabienne

Fabiënne Lapidaire

fabienne@florishand.nl

trainee MKB Bedrijven

Fieke

Fieke Krol

fieke@florishand.nl

assistent financieel adviseur

Dehlia

Dehlia van Herwijnen

dehlia@florishand.nl

management assistent HR

Angelique

Angelique Kolen

angelique@florishand.nl

assistent financieel advies

Wendy

Wendy Ligtvoet

wendy@florishand.nl

assistent verzekeringen en pensioenen

Vrijblijvend adviesgesprek? We nemen contact met je op.